HP 130A Original Laser Toner Cartridge – Black Pack – 1300 Pages
Additional information
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Product Type | Toner Cartridge |
| Additional Warranty Informati | <p>HP's Premium Protection Warranty. This HP product is warranted to be free from defects in materials and workmanship.</p> |
| Product Condition | Original |
| Typical Print Yield | 1300 Pages |
| Brand Name | HP |
| Compatibility | HP LaserJet M177FW Printer |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 130A |
| Product Name | 130A (CF350A) Black Original LaserJet Toner Cartridge |
| Print Color | Black |
| Print Technology | Laser |
| Manufacturer Part Number | CF350A |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Make documents and marketing materials look professional when you print with an Original HP LaserJet toner cartridge. Keep your home or office productive and avoid wasted time and supplies. This toner cartridge is specifically designed for your Hewlett-Packard Color LaserJet Pro MFP M177 Series. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1025820945.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Weight (Approximate) | 10.58 oz |












