Granola Bars, Oats and Honey, 1.5 oz Bar, 49/Carton
Login to View Prices
435 in stock
SKU:
GNM827622
Categories: Food, Food Service
Energy from pure and natural ingredients brings together the goodness of whole grains and the nutritional benefits of calcium.Note: This is a non-returnable item.
Additional information
| Weight | 5.3970 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.40 × 6.60 × 12.80 in |
| Ship Class Code | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Food Type | Granola Bars |
| Flavor | Oats 'n Honey |
| Product Packaging | Bar |
| Capacity (Weight) | 1.5 oz |
| Global Product Type | Granola Bars |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 016000441446 |
| MPN | GEM12942 |
| Brand | Nature Valley® |
Be the first to review “Granola Bars, Oats and Honey, 1.5 oz Bar, 49/Carton” Cancel reply











Reviews
There are no reviews yet.