Global Industrial Shipping Tag #4 4-1/4″”L x 2-1/8″”W Fluorescent Yellow 1000/Pack
Login to View Prices
12 in stock
SKU:
B3172312
Categories: Fluorescent Tags, Packaging & Shipping, Tags
BRIGHT FLUORESCENT TAGS DEMAND ATTENTION FEATURES UL STYLE””MARGIN-TOP0PX; PADDING-TOP 5PX; PADDING-BOTTOM 5PX;”” USE THESE FLUORESCENT TAG TO CODE OUR ITEMS ALL TAGS FEATURE A 3/16″” TEAR-RESISTANT REINFORCED EYELET
Additional information
| Weight | 4.7200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.25 × 10.00 × 2.75 in |
| Fob Origin | MI |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Lead Time | Leadtime |
| Country of Origin | IN |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | N |
| Truck Parcel | PARCEL |
| Color | Yellow |
| UPC | 841436083218 |
| MPN | G12041A |
| Brand | Box Packaging Inc |
Be the first to review “Global Industrial Shipping Tag #4 4-1/4″”L x 2-1/8″”W Fluorescent Yellow 1000/Pack” Cancel reply






Reviews
There are no reviews yet.