Global Industrial Plastic Circle Tag Pre-Wired 3″” Dia. Green 100/Pack
Login to View Prices
FEATURES UL STYLE””MARGIN-TOP0PX; PADDING-TOP 5PX; PADDING-BOTTOM 5PX;”” GREAT FOR ROUGH INDOOR/OUTDOOR CONDITIONS METAL EYELET WATERPROOF VINYL TAGS ARE PRE-WIRED 12″” WIRE
Additional information
| Weight | 0.5600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 4.25 × 3.25 in |
| Fob Origin | MI |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Lead Time | Leadtime |
| Country of Origin | IN |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | N |
| Truck Parcel | PARCEL |
| Color | Green |
| UPC | 848109037202 |
| MPN | G26075W |
| Brand | Box Packaging Inc |






Reviews
There are no reviews yet.