Global Industrial Gift Boxes 12″”L x 6″”W x 6″”H Kraft 50/Pack
Login to View Prices
2 in stock
SKU:
B3172538
Categories: Corrugated Boxes, Packaging & Shipping, Retail Boxes
PERFECT FOR GIFT PACKAGING AND PACKAGING RETAIL GOODS. FEATURES UL STYLE””MARGIN-TOP0PX; PADDING-TOP 5PX; PADDING-BOTTOM 5PX;”” GIFT BOXES 12″” X 6″” X 6″” KRAFT 50/CASE CONVENIENT ONE-PIECE CONSTRUCTION SETS UP FAST KRAFT PINSTRIPE EXTERIOR AND SOLID KRAFT INTERIOR SHIPS AND STORES FLAT
Additional information
| Weight | 18.5000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.50 × 17.25 × 4.00 in |
| Fob Origin | MI |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Country of Origin | US |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | N |
| Truck Parcel | PARCEL |
| Color | Brown |
| UPC | 719650123914 |
| MPN | GB126K |
| Brand | Box Packaging Inc |
Be the first to review “Global Industrial Gift Boxes 12″”L x 6″”W x 6″”H Kraft 50/Pack” Cancel reply






Reviews
There are no reviews yet.