Genuine Joe Iron Handle Scrub Brush – 6.3″ Overall Length – Iron Handle – 6 / Carton
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Brush |
| Handle Material | Iron |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Width | 1.1" |
| Depth | 6.3" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Lightweight |
| Length | 6.3" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Iron Handle Scrub Brush |
| Application/Usage | Scrubbing |
| Manufacturer Part Number | 99658CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Iron handle scrub brush features long, stiff bristles that reach deep down into cracks and grooves to quickly clean tough areas. Large cleaning surface covers a wider space to minimize your time spent cleaning. The smooth, comfortable handle helps you maintain a secure grip for effortless maneuverability. Its lightweight construction reduces hand fatigue for easier use during extended cleaning periods.</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
Genuine Joe Iron Handle Scrub Brush – 6.3″ Overall Length – Iron Handle – 1 Each
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Brush |
| Handle Material | Iron |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Width | 1.1" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Lightweight |
| Length | 6.3" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Iron Handle Scrub Brush |
| Application/Usage | Scrubbing |
| Manufacturer Part Number | 99658 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Iron handle scrub brush features long, stiff bristles that reach deep down into cracks and grooves to quickly clean tough areas. Large cleaning surface covers a wider space to minimize your time spent cleaning. The smooth, comfortable handle helps you maintain a secure grip for effortless maneuverability. Its lightweight construction reduces hand fatigue for easier use during extended cleaning periods.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Genuine Joe Iron Handle Scrub Brush – 6.3″ Overall Length – Iron Handle – 6 / Carton
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Brush |
| Handle Material | Iron |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Width | 1.1" |
| Depth | 6.3" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Lightweight |
| Length | 6.3" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Iron Handle Scrub Brush |
| Application/Usage | Scrubbing |
| Manufacturer Part Number | 99658CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Iron handle scrub brush features long, stiff bristles that reach deep down into cracks and grooves to quickly clean tough areas. Large cleaning surface covers a wider space to minimize your time spent cleaning. The smooth, comfortable handle helps you maintain a secure grip for effortless maneuverability. Its lightweight construction reduces hand fatigue for easier use during extended cleaning periods.</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |














