DAC Steering Wheel Desk – 0.9″ Height x 11″ Width16.5″ Length – Black – 1 Each
Additional information
| Brand | First Base, Inc |
|---|---|
| Product Type | Steering Wheel Desk |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.9" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | DAC |
| Features | Sturdy |
| Length | 16.5" |
| Manufacturer | First Base, Inc |
| Product Name | Steering Wheel Desk |
| Mount Type | Vehicle Mount |
| Application/Usage | Food |
| Manufacturer Part Number | 21700 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Steering wheel desk features an easy-to-install design that quickly secures onto the steering wheel of your car for on-the-go work. Multifunctional design holds your laptop, book, food and more. Compact size can be stored in your seat pocket when it's not in use. Sturdy construction provides reliable support to prevent mishaps.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
DAC Steering Wheel Desk – 0.9″ Height x 11″ Width16.5″ Length – Black – 1 Each
Additional information
| Brand | First Base, Inc |
|---|---|
| Product Type | Steering Wheel Desk |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.9" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | DAC |
| Features | Sturdy |
| Length | 16.5" |
| Manufacturer | First Base, Inc |
| Product Name | Steering Wheel Desk |
| Mount Type | Vehicle Mount |
| Application/Usage | Food |
| Manufacturer Part Number | 21700 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Steering wheel desk features an easy-to-install design that quickly secures onto the steering wheel of your car for on-the-go work. Multifunctional design holds your laptop, book, food and more. Compact size can be stored in your seat pocket when it's not in use. Sturdy construction provides reliable support to prevent mishaps.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |









