Compatible Matte Black Ink, Replacement for 727 (B3P22A), 130 mL
Login to View Prices
5 in stock
SKU:
CTGWH727MB
Categories: Printing Supplies, Technology
High quality, meets or exceeds national brands. Brings out the best in your device. Significant savings over national brands.Note: This is a non-returnable item.
Additional information
| Weight | 3.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.91 × 3.35 × 1.52 in |
| Color(s) | Matte Black |
| Liquid Volume | 130 mL |
| Ship Class Code | V |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Remanufactured | No |
| Supply Type | Ink |
| Device Types | Wide Format Inkjet Printer |
| Global Product Type | Ink/Ink Cartridges |
| Replacement For | B3P22A |
| For Use With | HP DesignJet T920, T930, T1500, T1530, T2500, T2530 |
| Market Indicator (Cartridge | 727 |
| OEM/Compatible | Compatible |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 801509399936 |
| MPN | CIGWH727MB |
| Brand | Clover Imaging Group |
Be the first to review “Compatible Matte Black Ink, Replacement for 727 (B3P22A), 130 mL” Cancel reply











Reviews
There are no reviews yet.