Compatible Black Toner, Replacement for 45807101, 3,000 Page-Yield
Login to View Prices
Out of stock
SKU:
IVR45807101
Categories: Printing Supplies, Technology
Save money while getting great prints along the way. Innovera® toner and drums will save you money compared to original branded consumables. Manufactured and tested to offer the same quality, performance and page yield.
Additional information
| Weight | 0.7770 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.42 × 3.35 × 3.35 in |
| For Use With | MB472DNW, MB492DN, MB562DNW |
| Replacement For | 45807101 |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Ship Class Code | G |
| Remanufactured | No |
| Supply Type | Toner |
| Color(s) | Black |
| Global Product Type | Toner/Toner Cartridges |
| Device Types | Laser Printer |
| Page-Yield | 3,000 |
| OEM/Compatible | Compatible |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 686024000730 |
| MPN | AC-O0432A |
| Brand | Innovera® |
Be the first to review “Compatible Black Toner, Replacement for 45807101, 3,000 Page-Yield” Cancel reply








Reviews
There are no reviews yet.