Coffee mate French Vanilla Gluten-Free Liquid Creamer – Single-Serve Tubs
Login to View Prices
334 in stock
AJM Bio-Save 30-gallon Lawn & Leaf Bags – 30 gal Capacity – 16″ Width x 12″ Length – Brown – Kraft – 50/Carton – Waste Disposal
Additional information
| Weight | 1.4900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 3.75 × 3.75 in |
| Application/Usage | Attribute18Value |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Attribute1Name | Trash Bag |
| Bag Length | Attribute9Value |
| Bag Width | Attribute8Value |
| Attribute11Name | No |
| Attribute12Name | <p>FSC Certified</p> |
| Attribute13Name | AJM |
| Bag Height | 35" |
| Attribute3Name | 30 gal |
| Product Material | Kraft |
| Manufacturer Part Number | RBR30105BO |
| Attribute17Name | yin and yang |
| Marketing Information | <p>Bio-Save Lawn and Leaf Bags feature a two-ply, heavy-duty construction for reliable, refuse disposal – moist or dry. Durable kraft material offers excellent wet strength to prevent premature deterioration. Its unique design is self-standing and self-opening to easily dispose waste. 30-gallon bags are perfect for leaves, grass clippings, yard waste and more.</p> |
| Attribute20Name | |
| Attribute15Name | AJM Packaging Corporation |
| Attribute14Name | Wet Strength |
| Attribute16Name | Bio-Save 30-gallon Lawn & Leaf Bags |
| Attribute22Name | 50 / Carton |
| Country of Origin | Attribute7Value |
| Recycled | Attribute10Value |
| Attribute2Name | Heavy Duty |
| UPC | #N/A |
| MPN | 35170 |
| Brand | AJM Packaging Corporation |















Reviews
There are no reviews yet.