Business Source Reposition Pop-up Adhesive Notes – 3″ x 3″ – Square – Yellow – Removable, Repositionable, Solvent-free Adhesive, Fanfold, Pop-up – 24 / Pack
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Adhesive Note |
| Product Color | Yellow |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Square |
| Flag/Note Size | 3" Width x 3" Length |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Pop-up |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Reposition Pop-up Adhesive Notes |
| Manufacturer Part Number | 36617 |
| Marketing Information | <p>Fanfold adhesive notepads pop up out of dispensers easily. Each stays firmly in place and removes easily. Adhesive notes use solvent-free adhesive. 100 sheets per pad.</p> |
| Packaged Quantity | 24 / Pack |
Business Source Reposition Pop-up Adhesive Notes – 3″ x 3″ – Square – Assorted – Removable, Repositionable, Solvent-free Adhesive – 12 / Pack
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Adhesive Note |
| Product Color | Assorted |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Square |
| Flag/Note Size | 3" Width x 3" Length |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Solvent-free Adhesive |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Reposition Pop-up Adhesive Notes |
| Manufacturer Part Number | 16450 |
| Marketing Information | <p>Fanfold adhesive notepads pop up out of dispensers easily. Each stays firmly in place and removes easily. Adhesive notes use solvent-free adhesive. 100 sheets per pad.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |
Business Source Reposition Pop-up Adhesive Notes – 3″ x 3″ – Square – Assorted Neon – Removable, Repositionable, Solvent-free Adhesive – 12 / Pack
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Adhesive Note |
| Product Color | Assorted Neon |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Square |
| Flag/Note Size | 3" Width x 3" Length |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Solvent-free Adhesive |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Reposition Pop-up Adhesive Notes |
| Manufacturer Part Number | 16452 |
| Marketing Information | <p>Fanfold adhesive notepads pop up out of dispensers easily. Each stays firmly in place and removes easily. Adhesive notes use solvent-free adhesive. 100 sheets per pad.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |
Business Source Reposition Pop-up Adhesive Notes – 3″ x 3″ – Square – Assorted Pastel – Removable, Repositionable, Solvent-free Adhesive – 12 / Pack
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Adhesive Note |
| Product Color | Assorted Pastel |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Square |
| Flag/Note Size | 3" Width x 3" Length |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Solvent-free Adhesive |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Reposition Pop-up Adhesive Notes |
| Manufacturer Part Number | 16453 |
| Marketing Information | <p>Fanfold adhesive notepads pop up out of dispensers easily. Each stays firmly in place and removes easily. Adhesive notes use solvent-free adhesive. 100 sheets per pad.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |
Business Source Reposition Pop-up Adhesive Notes – 3″ x 3″ – Square – Yellow – Removable, Repositionable, Solvent-free Adhesive – 12 / Pack
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Adhesive Note |
| Product Color | Yellow |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Square |
| Flag/Note Size | 3" Width x 3" Length |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Solvent-free Adhesive |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Reposition Pop-up Adhesive Notes |
| Manufacturer Part Number | 16454 |
| Marketing Information | <p>Fanfold adhesive notepads pop up out of dispensers easily. Each stays firmly in place and removes easily. Adhesive notes use solvent-free adhesive. 100 sheets per pad.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |





















