Business Source Multifunctional Pen Cup Organizer – 2 Compartment(s) – 3.8″ Height x 6.1″ Width x 4.7″ Depth – Durable – White – ABS Plastic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 2 |
| Product Color | White |
| Product Material | ABS Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Multifunctional Pen Cup Organizer |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11881 |
| Marketing Information | Multifunctional Pen Cup Organizer features two compartments and two leaflet slots for the perfect organization solution. Store pens, pencils, scissors and more in the compartments for quick access. Open-end slots keep letters, notepads, sticky notes and other office essentials organized. Desktop organizer is made of ABS plastic for optimal durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source Multifunctional Pen Cup Organizer – 2 Compartment(s) – 3.8″ Height x 6.1″ Width x 4.7″ Depth – Durable – White – ABS Plastic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 2 |
| Product Color | White |
| Product Material | ABS Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Multifunctional Pen Cup Organizer |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11881 |
| Marketing Information | Multifunctional Pen Cup Organizer features two compartments and two leaflet slots for the perfect organization solution. Store pens, pencils, scissors and more in the compartments for quick access. Open-end slots keep letters, notepads, sticky notes and other office essentials organized. Desktop organizer is made of ABS plastic for optimal durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source Multifunctional Pen Cup Organizer – 2 Compartment(s) – 3.8″ Height x 6.1″ Width x 4.7″ Depth – Durable – White – ABS Plastic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 2 |
| Product Color | White |
| Product Material | ABS Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Multifunctional Pen Cup Organizer |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11881 |
| Marketing Information | Multifunctional Pen Cup Organizer features two compartments and two leaflet slots for the perfect organization solution. Store pens, pencils, scissors and more in the compartments for quick access. Open-end slots keep letters, notepads, sticky notes and other office essentials organized. Desktop organizer is made of ABS plastic for optimal durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source Multifunctional Pen Cup Organizer – 2 Compartment(s) – 3.8″ Height x 6.1″ Width x 4.7″ Depth – Durable – White – ABS Plastic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 2 |
| Product Color | White |
| Product Material | ABS Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Multifunctional Pen Cup Organizer |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11881 |
| Marketing Information | Multifunctional Pen Cup Organizer features two compartments and two leaflet slots for the perfect organization solution. Store pens, pencils, scissors and more in the compartments for quick access. Open-end slots keep letters, notepads, sticky notes and other office essentials organized. Desktop organizer is made of ABS plastic for optimal durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |





