Business Source Modular Rotatable Pen Cup – 6 Compartment(s) – 4.8″ Height x 4.7″ Width x 4.7″ Depth – Modular, Sturdy, Durable – White – Polyethylene Terephthalate (PET) – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 6 |
| Product Color | White |
| Product Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 4.8" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Modular Rotatable Pen Cup |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11878 |
| Marketing Information | Modular Rotatable Pen Cup features a carousel design, allowing you to rotate and access supplies with ease. Sturdy bottom keeps the organizer in place while rotating. Six-compartment construction holds all your pens, pencils, scissors and any small office supplies to keep you organized and your desk clutter-free. One modular compartment can be placed on the side of the pen cup for optimal configuration. It is made of PET for superior durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source Modular Rotatable Pen Cup – 6 Compartment(s) – 4.8″ Height x 4.7″ Width x 4.7″ Depth – Modular, Sturdy, Durable – White – Polyethylene Terephthalate (PET) – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 6 |
| Product Color | White |
| Product Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 4.8" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Modular Rotatable Pen Cup |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11878 |
| Marketing Information | Modular Rotatable Pen Cup features a carousel design, allowing you to rotate and access supplies with ease. Sturdy bottom keeps the organizer in place while rotating. Six-compartment construction holds all your pens, pencils, scissors and any small office supplies to keep you organized and your desk clutter-free. One modular compartment can be placed on the side of the pen cup for optimal configuration. It is made of PET for superior durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source Modular Rotatable Pen Cup – 6 Compartment(s) – 4.8″ Height x 4.7″ Width x 4.7″ Depth – Modular, Sturdy, Durable – White – Polyethylene Terephthalate (PET) – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 6 |
| Product Color | White |
| Product Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 4.8" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Modular Rotatable Pen Cup |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11878 |
| Marketing Information | Modular Rotatable Pen Cup features a carousel design, allowing you to rotate and access supplies with ease. Sturdy bottom keeps the organizer in place while rotating. Six-compartment construction holds all your pens, pencils, scissors and any small office supplies to keep you organized and your desk clutter-free. One modular compartment can be placed on the side of the pen cup for optimal configuration. It is made of PET for superior durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source Modular Rotatable Pen Cup – 6 Compartment(s) – 4.8″ Height x 4.7″ Width x 4.7″ Depth – Modular, Sturdy, Durable – White – Polyethylene Terephthalate (PET) – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 6 |
| Product Color | White |
| Product Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 4.8" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Modular Rotatable Pen Cup |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 11878 |
| Marketing Information | Modular Rotatable Pen Cup features a carousel design, allowing you to rotate and access supplies with ease. Sturdy bottom keeps the organizer in place while rotating. Six-compartment construction holds all your pens, pencils, scissors and any small office supplies to keep you organized and your desk clutter-free. One modular compartment can be placed on the side of the pen cup for optimal configuration. It is made of PET for superior durability and long-lasting use. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |




