Business Source 5-Compartment Desktop Organizer – 5 Compartment(s) – 5.5″ Height x 5.6″ Width x 5.6″ Depth – Desktop – Durable – Clear – Acrylic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 5 |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Acrylic |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.6" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 5-Compartment Desktop Organizer |
| Application/Usage | Notepad |
| Manufacturer Part Number | 11883 |
| Marketing Information | 5-Compartment Desktop Organizer keeps pens, pencils, notepads, sticky notes and other office essentials organized for a clutter-free desktop. Five-compartment design allows quick access to all your essentials. Clear acrylic construction provides optimal durability and a modern touch that complements any office decor. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source 5-Compartment Desktop Organizer – 5 Compartment(s) – 5.5″ Height x 5.6″ Width x 5.6″ Depth – Desktop – Durable – Clear – Acrylic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 5 |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Acrylic |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.6" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 5-Compartment Desktop Organizer |
| Application/Usage | Notepad |
| Manufacturer Part Number | 11883 |
| Marketing Information | 5-Compartment Desktop Organizer keeps pens, pencils, notepads, sticky notes and other office essentials organized for a clutter-free desktop. Five-compartment design allows quick access to all your essentials. Clear acrylic construction provides optimal durability and a modern touch that complements any office decor. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source 5-Compartment Desktop Organizer – 5 Compartment(s) – 5.5″ Height x 5.6″ Width x 5.6″ Depth – Desktop – Durable – Clear – Acrylic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 5 |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Acrylic |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.6" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 5-Compartment Desktop Organizer |
| Application/Usage | Notepad |
| Manufacturer Part Number | 11883 |
| Marketing Information | 5-Compartment Desktop Organizer keeps pens, pencils, notepads, sticky notes and other office essentials organized for a clutter-free desktop. Five-compartment design allows quick access to all your essentials. Clear acrylic construction provides optimal durability and a modern touch that complements any office decor. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Business Source 5-Compartment Desktop Organizer – 5 Compartment(s) – 5.5″ Height x 5.6″ Width x 5.6″ Depth – Desktop – Durable – Clear – Acrylic – 1 Each
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Total Number Of Compartments | 5 |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Acrylic |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.6" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 5-Compartment Desktop Organizer |
| Application/Usage | Notepad |
| Manufacturer Part Number | 11883 |
| Marketing Information | 5-Compartment Desktop Organizer keeps pens, pencils, notepads, sticky notes and other office essentials organized for a clutter-free desktop. Five-compartment design allows quick access to all your essentials. Clear acrylic construction provides optimal durability and a modern touch that complements any office decor. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |





