Business Hours 15″ x 19″ sign allows you to display your business hours along with a rotatable “Open” and “Closed” sign. Static cling letters and numbers included.Package Includes: Vinyl Numbers
Additional information
| Weight | 0.0600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.00 × 19.00 × 0.25 in |
| Height | 19" |
| Global Product Type | Business Signs |
| Ship Class Code | M |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Width | 15" |
| Frame Color | Red |
| Package Includes | Vinyl Numbers |
| Size | 15 x 19 |
| Material(s) | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 039956980722 |
| MPN | 098072 |
| Brand | COSCO |













Reviews
There are no reviews yet.