B12B819671 Roller Assembly, 200,000 Page-Yield
Login to View Prices
Out of stock
SKU:
EPSB12B819671
Categories: Printing Supplies, Technology
Maintain your machine’s high-quality performance—extend the life of the machine with a replacement roller. Reduce interruptions caused by normal roller wear. Easy installation gets you back to business quickly.
Additional information
| Weight | 0.4000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.00 × 3.10 × 3.90 in |
| Global Product Type | Print and Imaging Parts and Accessories |
| Ship Class Code | H |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| For Use With | Color Duplex DS-530, DS-575W, DS-730N, DS-770 |
| Market Indicator (Cartridge | B12B819671 |
| Supply Type | Feed Roller Assembly |
| Device Types | Scanner |
| OEM/Compatible | OEM |
| Remanufactured | No |
| Page-Yield | 200,000 |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 010343953536 |
| MPN | B12B819671 |
| Brand | Epson® |
Be the first to review “B12B819671 Roller Assembly, 200,000 Page-Yield” Cancel reply











Reviews
There are no reviews yet.