Aruba Instant On 12V/18W Power Adaptor US EU – 18 W – 12 V Output
- An essential power solution
- Up to 18 W maximum power output
- Delivers constant 12 V for smooth functioning & charging of the device
Additional information
| Weight | 6.4000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.00 × 3.50 × 2.40 in |
| Product Type | Power Adapter |
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Website Addres | |
| Maximum Output Power | 18 W |
| Product Line | Instant On |
| Output Voltage | 12 V |
| UPC | 0 |
| MPN | R9M78A |
| Brand | Aruba |












Reviews
There are no reviews yet.