Amrep Si-dry Silicone Lubricant
Login to View Prices
1 in stock
SKU:
VIVVP72
Categories: Janitorial Products, Sprayer Parts & Accessories
Victory Sprayer Extension Wand – 1 Each – Black
Additional information
| Weight | 12.0500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.20 × 8.50 × 8.40 in |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Features | Attribute9Value |
| Brand Name | Attribute8Value |
| Attribute17Name | 1 Each |
| Attribute2Name | Black |
| Height | 2" |
| Attribute11Name | 2" |
| Attribute3Name | China |
| Compatibility | Attribute10Value |
| Attribute14Name | VP72 |
| Attribute13Name | Sprayer Extension Wand |
| Attribute16Name | <p>Wand features a 12" extension to give you extra length for hard-to-reach areas. The wand is built out of nonconductive, noncorrosive materials for long-lasting use with a variety of solutions. Universal construction accepts all Victory Innovations spray nozzles (sold separately). Extension wand is designed for the Professional Cordless Electrostatic Backpack Sprayer and Handheld Sprayer (each sold separately).</p> |
| Attribute15Name | |
| Attribute12Name | Victory Innovations Co. |
| Attribute1Name | Sprayer Wand |
| Assembly Required | No |
| Width | Attribute7Value |
| UPC | #N/A |
| MPN | 1033585 |
| Brand | Victory Innovations Co. |
Be the first to review “Amrep Si-dry Silicone Lubricant” Cancel reply















Reviews
There are no reviews yet.