Akro-Mils InSight Lid – Rectangular – Polycarbonate – 1 Each – Clear
Additional information
| Brand | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bin Lid |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Polycarbonate |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Rectangular |
| Recycled | No |
| Assembly Required | Yes |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 7.4" |
| Brand Name | Akro-Mils |
| Compatibility | <p>Akro-Mils 305A3 InSight Storage Bin</p> |
| Manufacturer | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
| Product Name | Insight Ultra Clear Supply Bin |
| Manufacturer Part Number | 305A4 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Clear lid is designed for use on Akro-Mils Insight Clear Bins that measure 4-1/8 wide x 7-3/8" long. Lid promotes easy access to dust-free storage and helps keep supplies clean and protected.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Akro-Mils InSight Lid – Rectangular – Polycarbonate – 1 Each – Clear
Additional information
| Brand | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bin Lid |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Polycarbonate |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Rectangular |
| Recycled | No |
| Assembly Required | Yes |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 7.4" |
| Brand Name | Akro-Mils |
| Compatibility | <p>Akro-Mils 305A3 InSight Storage Bin</p> |
| Manufacturer | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
| Product Name | Insight Ultra Clear Supply Bin |
| Manufacturer Part Number | 305A4 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Clear lid is designed for use on Akro-Mils Insight Clear Bins that measure 4-1/8 wide x 7-3/8" long. Lid promotes easy access to dust-free storage and helps keep supplies clean and protected.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Akro-Mils InSight Lid – Rectangular – Polycarbonate – 1 Each – Clear
Additional information
| Brand | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bin Lid |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Polycarbonate |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Rectangular |
| Recycled | No |
| Assembly Required | Yes |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 7.4" |
| Brand Name | Akro-Mils |
| Compatibility | <p>Akro-Mils 305A3 InSight Storage Bin</p> |
| Manufacturer | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
| Product Name | Insight Ultra Clear Supply Bin |
| Manufacturer Part Number | 305A4 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Clear lid is designed for use on Akro-Mils Insight Clear Bins that measure 4-1/8 wide x 7-3/8" long. Lid promotes easy access to dust-free storage and helps keep supplies clean and protected.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Akro-Mils InSight Lid – Rectangular – Polycarbonate – 1 Each – Clear
Additional information
| Brand | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bin Lid |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Polycarbonate |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Rectangular |
| Recycled | No |
| Assembly Required | Yes |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 7.4" |
| Brand Name | Akro-Mils |
| Compatibility | <p>Akro-Mils 305A3 InSight Storage Bin</p> |
| Manufacturer | Akro-Mils / Myers Industries, Inc |
| Product Name | Insight Ultra Clear Supply Bin |
| Manufacturer Part Number | 305A4 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Clear lid is designed for use on Akro-Mils Insight Clear Bins that measure 4-1/8 wide x 7-3/8" long. Lid promotes easy access to dust-free storage and helps keep supplies clean and protected.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |












