Advantus Index Card Holder

Login to View Prices
Advantus Index Card Holder – 4.8″ x 7″ x 4.8″ x – Plastic – 1 Each – Black
Additional information
| Brand | Advantus Corp |
|---|---|
| Product Type | Card Holder |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 4.8" |
| Width | 2001-07-01T05:00:00.000Z |
| Depth | 4.8" |
| Brand Name | Advantus |
| Manufacturer | Advantus Corp |
| Product Name | Index Card Holder |
| Manufacturer Part Number | 45002 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Index card holder securely holds up to 300 index cards. Built-in ridges keep cards standing. Index card holder offers a stackable design and is made of plastic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 90 Day |
Advantus Index Card Holder

Login to View Prices
Advantus Index Card Holder – 5.9″ x 9″ x 5.5″ x – Plastic – 1 Each – Black
Additional information
| Brand | Advantus Corp |
|---|---|
| Product Type | Card Holder |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.9" |
| Width | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Depth | 5.5" |
| Brand Name | Advantus |
| Manufacturer | Advantus Corp |
| Product Name | Index Card Holder |
| Manufacturer Part Number | 45003 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Index card holder securely holds up to 300 index cards. Built-in ridges keep cards standing. Index card holder offers a stackable design and is made of plastic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 90 Day |
Advantus Index Card Holder – Plastic – 1 Each – Black
Additional information
| Brand | Advantus Corp |
|---|---|
| Product Type | Card Holder |
| Additional Warranty Informati | <p>90 days</p> |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Advantus |
| Features | Stackable |
| Manufacturer | Advantus Corp |
| Product Name | Index Card Holder |
| Manufacturer Part Number | 45001 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Index card holder securely holds up to 300 index cards. Built-in ridges keep cards standing. Index card holder offers a stackable design and is made of plastic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 90 Day |


