Ziploc® Snack Size Storage Bags – 3.25″ Width x 6.50″ Length – Clear – Plastic – 90/Box – Snack, Fruit, Vegetables
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bag |
| Product Color | Clear |
| Bag Height | 3.25" |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Bag Width | 3.25" |
| Bag Length | 6.50" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Features | Durable |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Snack Size Storage Bags |
| Application/Usage | Vegetables |
| Manufacturer Part Number | 315892 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Snack-size storage bag features Grip 'n Seal technology to provide a confident seal. Extended tab helps you separate the seal and allow quick access to your contents. Double-zipper protection seals in freshness to keep foods fresh. Durable, long-lasting plastic is perfect for storing and organizing snacks, fruits, vegetables, small items and more.</p> |
| Packaged Quantity | 90 / Box |
Ziploc® Snack Size Storage Bags – 6.50″ Width x 3.25″ Length – Clear – 12/Carton – 90 Per Box – Food, Supplies
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bag |
| Container Type | Box |
| Closure Type | Zipper |
| Quantity Per Container | 90 |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Bag Width | 6.50" |
| Bag Length | 3.25" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Snack Size Storage Bags |
| Application/Usage | Supplies |
| Manufacturer Part Number | 664434CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Snack bags feature Grip n' Seal technology. An extended tab and textured, easy-grip seal make it easier to open and close the bag. Make snacks last with Ziploc brand Snack Bags. They're perfect for on-the-go moments and keeping snacks accessible and fresh.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Carton |
Ziploc® Snack Size Storage Bags – 6.50″ Width x 3.25″ Length – Clear – 12/Carton – 90 Per Box – Food, Supplies
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bag |
| Container Type | Box |
| Closure Type | Zipper |
| Quantity Per Container | 90 |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Bag Width | 6.50" |
| Bag Length | 3.25" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Snack Size Storage Bags |
| Application/Usage | Supplies |
| Manufacturer Part Number | 664434CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Snack bags feature Grip n' Seal technology. An extended tab and textured, easy-grip seal make it easier to open and close the bag. Make snacks last with Ziploc brand Snack Bags. They're perfect for on-the-go moments and keeping snacks accessible and fresh.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Carton |
Ziploc® Snack Size Storage Bags – 6.50″ Width x 3.25″ Length – Clear – 12/Carton – 90 Per Box – Food, Supplies
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bag |
| Container Type | Box |
| Closure Type | Zipper |
| Quantity Per Container | 90 |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Bag Width | 6.50" |
| Bag Length | 3.25" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Snack Size Storage Bags |
| Application/Usage | Supplies |
| Manufacturer Part Number | 664434CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Snack bags feature Grip n' Seal technology. An extended tab and textured, easy-grip seal make it easier to open and close the bag. Make snacks last with Ziploc brand Snack Bags. They're perfect for on-the-go moments and keeping snacks accessible and fresh.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Carton |
Ziploc® Snack Size Storage Bags – 3.25″ Width x 6.50″ Length – Clear – Plastic – 90/Box – Snack, Fruit, Vegetables
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bag |
| Product Color | Clear |
| Bag Height | 3.25" |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Bag Width | 3.25" |
| Bag Length | 6.50" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Features | Durable |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Snack Size Storage Bags |
| Application/Usage | Vegetables |
| Manufacturer Part Number | 315892 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Snack-size storage bag features Grip 'n Seal technology to provide a confident seal. Extended tab helps you separate the seal and allow quick access to your contents. Double-zipper protection seals in freshness to keep foods fresh. Durable, long-lasting plastic is perfect for storing and organizing snacks, fruits, vegetables, small items and more.</p> |
| Packaged Quantity | 90 / Box |
Ziploc® Snack Size Storage Bags – 6.50″ Width x 3.25″ Length – Clear – 12/Carton – 90 Per Box – Food, Supplies
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Storage Bag |
| Container Type | Box |
| Closure Type | Zipper |
| Quantity Per Container | 90 |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Bag Width | 6.50" |
| Bag Length | 3.25" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Ziploc® |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Snack Size Storage Bags |
| Application/Usage | Supplies |
| Manufacturer Part Number | 664434CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Snack bags feature Grip n' Seal technology. An extended tab and textured, easy-grip seal make it easier to open and close the bag. Make snacks last with Ziploc brand Snack Bags. They're perfect for on-the-go moments and keeping snacks accessible and fresh.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Carton |
















