Universal One® Self-Stick Notes 4 x 6 Lined 4 Pastel Colors 5 100-Sheet Pads/Pack
Login to View Prices
Business Source Ruled Adhesive Notes – 4″ x 6″ – Square – Ruled – Pastel – Self-adhesive, Solvent-free Adhesive – 5 / Pack
Additional information
| Weight | 1.2500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.10 × 4.00 × 6.00 in |
| Attribute1Name | Adhesive Note |
| Attribute11Name | Business Source |
| Attribute2Name | Ruled |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Assembly Required | Attribute8Value |
| Brand Name | Attribute9Value |
| Recycled | Attribute7Value |
| Shape | Square |
| Flag/Note Size | 4" Width x 6" Length |
| Features | Attribute10Value |
| Attribute13Name | Reminder |
| Attribute16Name | 5 / Pack |
| Attribute15Name | <p>Ruled adhesive notes stay firmly in place. Apply and reapply. The ruled format makes notes perfect for jotting down lists, notes or messages. Adhesive notepads feature solvent-free adhesive.</p> |
| Attribute12Name | Ruled Adhesive Notes |
| Attribute3Name | Pastel |
| Attribute17Name | <p>100 Sheets/Pad</p> |
| Attribute14Name | 16501 |
| MPN | UNV35616 |
| Brand | Business Source |













Reviews
There are no reviews yet.