Tri-Lock Plastic Pad Driver, 20″
Login to View Prices
1 in stock
SKU:
MFM2105T
Categories: Floor & Carpet Care, Janitorial & Sanitation
Ultra-durable surface. Commercial grade. Clutch plate molded into pad driver.
Additional information
| Weight | 15.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 22.00 × 6.00 in |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Ship Class Code | B |
| Size | 20" |
| Special Features | Plastic Micro-Hooks |
| For Use With | Mercury Floor Machines H21E, L21E |
| Global Product Type | Cleaning/Waxing Floor Machine Pad Drivers |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 706970390621 |
| MPN | 2105-T |
| Brand | Mercury Floor Machines |
Be the first to review “Tri-Lock Plastic Pad Driver, 20″” Cancel reply










Reviews
There are no reviews yet.