Trend superSpots superShapes Playful Pets Stickers – Puppy Pals Shape – Acid-free, Non-toxic, Photo-safe – 8″ Height x 4.13″ Width x 6.63″ Length – Multicolor – 1 Each
Additional information
| Brand | Trend enterprises, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sticker |
| Container Type | Pack |
| Quantity Per Container | 2000 |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Puppy Pals |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2001-08-01T05:00:00.000Z |
| Width | 4.13" |
| Brand Name | Trend |
| Features | Photo-safe |
| Length | 6.63" |
| Manufacturer | Trend enterprises, Inc |
| Product Name | superSpots superShapes Playful Pets Stickers |
| Product Line | SuperSpots |
| Application/Usage | Project |
| Manufacturer Part Number | 46929 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>These superSpots and superShapes Stickers are a big hit with young students. They're just the right size to put on homework and reward good behavior. They are perfect for incentive charts and pads, notes, awards and art projects. This variety pack includes Puppy Pals and Purr-fect Pets in spots and shapes. The 7/16" stickers are acid-free, nontoxic and safe for use on photos. Variety pack includes 15 designs.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Trend superSpots superShapes Playful Pets Stickers – Puppy Pals Shape – Acid-free, Non-toxic, Photo-safe – 8″ Height x 4.13″ Width x 6.63″ Length – Multicolor – 1 Each
Additional information
| Brand | Trend enterprises, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sticker |
| Container Type | Pack |
| Quantity Per Container | 2000 |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Puppy Pals |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2001-08-01T05:00:00.000Z |
| Width | 4.13" |
| Brand Name | Trend |
| Features | Photo-safe |
| Length | 6.63" |
| Manufacturer | Trend enterprises, Inc |
| Product Name | superSpots superShapes Playful Pets Stickers |
| Product Line | SuperSpots |
| Application/Usage | Project |
| Manufacturer Part Number | 46929 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>These superSpots and superShapes Stickers are a big hit with young students. They're just the right size to put on homework and reward good behavior. They are perfect for incentive charts and pads, notes, awards and art projects. This variety pack includes Puppy Pals and Purr-fect Pets in spots and shapes. The 7/16" stickers are acid-free, nontoxic and safe for use on photos. Variety pack includes 15 designs.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |










