Trend Kid Zone Scratch ‘n Sniff Stinky Stickers – Furry Fun, Zombie Fruit, Bumper Blast, Artsy Heartsy, Hearty Fun, Party-palooza, Treat Yourself, Showtime! Shape – Acid-free, Non-toxic, Photo-safe, Scented – 5.88″ Height x 4.13″ Width x 0.19″ Length – Multicolor – 339 / Pack
Additional information
| Brand | Trend enterprises, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sticker |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Showtime! |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.88" |
| Width | 4.13" |
| Brand Name | Trend |
| Features | Scented |
| Length | 0.19" |
| Manufacturer | Trend enterprises, Inc |
| Product Name | Kid Zone Scratch 'n Sniff Stinky Stickers |
| Product Line | Stinky Stickers |
| Application/Usage | Craft |
| Manufacturer Part Number | 83921 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Scratch and sniff stickers feature unique scents, designs, phrases and endearing characters to provide a creative touch to your day. Acid-free, photo-safe stickers are nontoxic for safe use and handling. Stickers include Furry Fun, Zombie Fruit, Bumper Blast, Artsy Heartsy, Hearty Fun, Party-palooza, Treat Yourself and Showtime. Stickers are perfect for adding scented seals to letters, crafts and more.</p> |
| Packaged Quantity | 339 / Pack |
Trend Kid Zone Scratch ‘n Sniff Stinky Stickers – Furry Fun, Zombie Fruit, Bumper Blast, Artsy Heartsy, Hearty Fun, Party-palooza, Treat Yourself, Showtime! Shape – Acid-free, Non-toxic, Photo-safe, Scented – 5.88″ Height x 4.13″ Width x 0.19″ Length – Multicolor – 339 / Pack
Additional information
| Brand | Trend enterprises, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sticker |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Showtime! |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.88" |
| Width | 4.13" |
| Brand Name | Trend |
| Features | Scented |
| Length | 0.19" |
| Manufacturer | Trend enterprises, Inc |
| Product Name | Kid Zone Scratch 'n Sniff Stinky Stickers |
| Product Line | Stinky Stickers |
| Application/Usage | Craft |
| Manufacturer Part Number | 83921 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Scratch and sniff stickers feature unique scents, designs, phrases and endearing characters to provide a creative touch to your day. Acid-free, photo-safe stickers are nontoxic for safe use and handling. Stickers include Furry Fun, Zombie Fruit, Bumper Blast, Artsy Heartsy, Hearty Fun, Party-palooza, Treat Yourself and Showtime. Stickers are perfect for adding scented seals to letters, crafts and more.</p> |
| Packaged Quantity | 339 / Pack |












