Add style and substance to packages and gifts with tissue paper. Flat pack makes it easy to store.
Additional information
| Weight | 6.4000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.00 × 27.00 × 20.00 in |
| Material(s) | Tissue |
| Ship Class Code | M |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Packaging Material Type | Packing Tissue |
| Global Product Type | Packaging Paper & Tissue |
| Length | 27" |
| Width | 20" |
| Color(s) | White |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 00000000000000 |
| MPN | .2(20X27)5RM |
| Brand | Seaman Paper |










Reviews
There are no reviews yet.