Tape Logic® Rectangular Inventory Paper Labels 3″”L x 2″”W Fluorescent Pink Roll of 500
Login to View Prices
FEATURES UL STYLE””MARGIN-TOP0PX; PADDING-TOP 5PX; PADDING-BOTTOM 5PX;”” COLORED LABELS ARE EASY TO WRITE ON WITH PENS OR MARKERS 500 PER ROLL
Additional information
| Weight | 0.8200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.00 × 5.00 × 2.25 in |
| Fob Origin | MI |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Country of Origin | US |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | N |
| Color | Pink |
| Truck Parcel | PARCEL |
| UPC | 841436012454 |
| MPN | DL630K |
| Brand | Box Packaging Inc |






Reviews
There are no reviews yet.