Secret Powder Fresh Deodorant – Stick – 0.50 oz – Powder Fresh – 24 / Carton – Odor Neutralizer
Additional information
| Brand | Procter & Gamble |
|---|---|
| Product Type | Deodorizer |
| Scent | Powder Fresh |
| Freshener/Sanitizer Type | Stick |
| Freshener/Sanitizer Weight | 0.50 oz |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Secret |
| Features | Odor Neutralizer |
| Manufacturer | Procter & Gamble |
| Product Name | Powder Fresh Deodorant |
| Manufacturer Part Number | 31384CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Deodorant features a pH-balanced formula that works with your body's natural chemistry for reliable odor and wetness protection. Odor-fighting, sweat-fighting protection lets you be confident through the day. Powder fresh scent provides an enjoyable fragrance you can rely on.</p> |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
Secret Powder Fresh Deodorant – Stick – 0.50 oz – Powder Fresh – 1 Each – Odor Neutralizer
Additional information
| Brand | Procter & Gamble |
|---|---|
| Product Type | Deodorizer |
| Scent | Powder Fresh |
| Freshener/Sanitizer Type | Stick |
| Freshener/Sanitizer Weight | 0.50 oz |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Secret |
| Features | Odor Neutralizer |
| Manufacturer | Procter & Gamble |
| Product Name | Powder Fresh Deodorant |
| Manufacturer Part Number | 31384 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Deodorant features a pH-balanced formula that works with your body's natural chemistry for reliable odor and wetness protection. Odor-fighting, sweat-fighting protection lets you be confident through the day. Powder fresh scent provides an enjoyable fragrance you can rely on.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Secret Powder Fresh Deodorant – Stick – 0.50 oz – Powder Fresh – 24 / Carton – Odor Neutralizer
Additional information
| Brand | Procter & Gamble |
|---|---|
| Product Type | Deodorizer |
| Scent | Powder Fresh |
| Freshener/Sanitizer Type | Stick |
| Freshener/Sanitizer Weight | 0.50 oz |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Secret |
| Features | Odor Neutralizer |
| Manufacturer | Procter & Gamble |
| Product Name | Powder Fresh Deodorant |
| Manufacturer Part Number | 31384CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Deodorant features a pH-balanced formula that works with your body's natural chemistry for reliable odor and wetness protection. Odor-fighting, sweat-fighting protection lets you be confident through the day. Powder fresh scent provides an enjoyable fragrance you can rely on.</p> |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
Secret Powder Fresh Deodorant – Stick – 0.50 oz – Powder Fresh – 1 Each – Odor Neutralizer
Additional information
| Brand | Procter & Gamble |
|---|---|
| Product Type | Deodorizer |
| Scent | Powder Fresh |
| Freshener/Sanitizer Type | Stick |
| Freshener/Sanitizer Weight | 0.50 oz |
| Product Color | Multicolor |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Secret |
| Features | Odor Neutralizer |
| Manufacturer | Procter & Gamble |
| Product Name | Powder Fresh Deodorant |
| Manufacturer Part Number | 31384 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Deodorant features a pH-balanced formula that works with your body's natural chemistry for reliable odor and wetness protection. Odor-fighting, sweat-fighting protection lets you be confident through the day. Powder fresh scent provides an enjoyable fragrance you can rely on.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |













