Scotch® Desktop Tape Dispenser C60-BK Black Two-Tone 1 Pack
Login to View Prices
1299 in stock
SKU:
B957777
Categories: Basic Supplies, Office & School Supplies, Office Tape Dispensers
SLEEK WAVE DESIGN COMPLEMENTS ANY DECOR. ATTACHED TAPE HUB CAN’T BE LOST. HEAVILY WEIGHTED FOR EASY ONE-HANDED DISPENSING. DISPENSES STANDARD TAPES ON A 1″” CORE UP TO 3/4 IN. X 2592 IN. TAPE NOT INCLUDED. LARGER QUANTITY QUOTES AVAILABLE. PLEASE CALL 1-888-978-7759.
Additional information
| Weight | 1.0390 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.30 × 7.00 × 7.70 in |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | Y |
| Truck Parcel | PARCEL |
| Fob Origin | NJ |
| Color | Black |
| UNSPSC | 44121605 |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 021200977053 |
| MPN | C60BK |
| Brand | 3m |
Be the first to review “Scotch® Desktop Tape Dispenser C60-BK Black Two-Tone 1 Pack” Cancel reply






Reviews
There are no reviews yet.