Rubbermaid Optimizers 3-Tier Organizer – 3 Tier(s) – 11.5″ Height x 13.5″ Width x 3.5″ Depth – Clear – 1 Each
Additional information
| Brand | Newell Brands |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Number Of Tiers | 3 |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 11.5" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 3.5" |
| Brand Name | Rubbermaid |
| Manufacturer | Newell Brands |
| Product Name | Optimizers 3-Tier Organizer |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Application/Usage | Magazine |
| Manufacturer Part Number | 96050ROS |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Three-tier organizer holds file folders, magazines and more and allows easy viewing of contents. Use in vertical or horizontal position. Wall-mountable organizer offers heavy-duty construction.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |











