Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids
Login to View Prices
Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids – Half-round – Plastic – 4 / Carton – Black
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Container Lid |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Half-round |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 9.2" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 21.3" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Hygienic |
| Compatibility | <p><b>Rubbermaid Containers: </b></p> <ul> <li>3520 </li> <li>3520-06 </li> </ul> |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids |
| Product Line | Untouchable |
| Application/Usage | Recycling Container |
| Manufacturer Part Number | 362000BKCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Hygienic swing top is designed for attractive, hands-free waste disposal and fits Rubbermaid 3520 and 3520-06 containers. Swing lid design provides easy access and quickly returns to hide refuse from public view. Half-round top helps to control litter, odors, and insects.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids
Login to View Prices
Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids – Half-round – Plastic – 4 / Carton – Black
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Container Lid |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Half-round |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 9.2" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 21.3" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Hygienic |
| Compatibility | <p><b>Rubbermaid Containers: </b></p> <ul> <li>3520 </li> <li>3520-06 </li> </ul> |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids |
| Product Line | Untouchable |
| Application/Usage | Recycling Container |
| Manufacturer Part Number | 362000BKCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Hygienic swing top is designed for attractive, hands-free waste disposal and fits Rubbermaid 3520 and 3520-06 containers. Swing lid design provides easy access and quickly returns to hide refuse from public view. Half-round top helps to control litter, odors, and insects.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids
Login to View Prices
Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids – Half-round – Plastic – 4 / Carton – Black
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Container Lid |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Half-round |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 9.2" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 21.3" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Hygienic |
| Compatibility | <p><b>Rubbermaid Containers: </b></p> <ul> <li>3520 </li> <li>3520-06 </li> </ul> |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids |
| Product Line | Untouchable |
| Application/Usage | Recycling Container |
| Manufacturer Part Number | 362000BKCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Hygienic swing top is designed for attractive, hands-free waste disposal and fits Rubbermaid 3520 and 3520-06 containers. Swing lid design provides easy access and quickly returns to hide refuse from public view. Half-round top helps to control litter, odors, and insects.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids
Login to View Prices
Rubbermaid Commercial Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids – Half-round – Plastic – 4 / Carton – Black
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Container Lid |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Half-round |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 9.2" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 21.3" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Hygienic |
| Compatibility | <p><b>Rubbermaid Containers: </b></p> <ul> <li>3520 </li> <li>3520-06 </li> </ul> |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Untouchable 21-Gallon Container Swing Top Lids |
| Product Line | Untouchable |
| Application/Usage | Recycling Container |
| Manufacturer Part Number | 362000BKCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Hygienic swing top is designed for attractive, hands-free waste disposal and fits Rubbermaid 3520 and 3520-06 containers. Swing lid design provides easy access and quickly returns to hide refuse from public view. Half-round top helps to control litter, odors, and insects.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |












