Rubbermaid Commercial Slim Jim 23-Gallon Vented Waste Containers
Login to View Prices
Special-T Sienna Hospitality Table – For – Table TopHigh Pressure Laminate (HPL) Round Top – Powder Coated Base x 1.25″ Table Top Thickness x 36″ Table Top Diameter – 42″ Height – Assembly Required – Fashion Gray – 1 Each
Additional information
| Weight | 31.7500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.60 × 22.00 × 11.00 in |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Base Color/Finish | Attribute9Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Attribute3Name | Yes |
| Attribute2Name | Round |
| Attribute13Name | No |
| Attribute16Name | 42" |
| Attribute27Name | <p>Sienna Hospitality Table features a high-end design to give you both strength and style. Column provides excellent strength and long-lasting use. Silver base prevents the table from wabbling on uneven surfaces. Table is perfect for coffee shops, breakrooms, offices and more. Table offers a 42" bar height for comfortable use without seating.</p> |
| Attribute26Name | |
| Attribute11Name | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Attribute25Name | SIEN36BHFG |
| Attribute12Name | China |
| Brand Name | Attribute18Value |
| Attribute28Name | 1 Each |
| Attribute15Name | Yes |
| Table Top Thickness | 1.25" |
| Color/Finish | Attribute7Value |
| Top Material | Attribute8Value |
| Product Model | SIEN-36-BH |
| Top Color/Finish | Attribute10Value |
| Attribute14Name | 0% |
| Attribute17Name | <ul><li>VOC</li><li>GSA</li></ul> |
| Attribute22Name | Sienna Hospitality Table |
| Attribute23Name | Sienna |
| Attribute24Name | Cafeteria |
| Attribute29Name | <ul><li>Top Plate</li><li>Column</li><li>Floor Plate</li><li>3 x Hex Head Bolt</li><li>4 x Flat Head Bolt</li><li>3 x Washer</li><li>1 x Hex Wrench</li><li>1 x Hex Key</li></ul> |
| Attribute20Name | Special-T |
| Attribute30Name | 10 Year |
| Features | Durable |
| Attribute1Name | Cafeteria Table |
| Base Material | Steel |
| UPC | #N/A |
| MPN | 1956185CT |
| Brand | Special-T |















Reviews
There are no reviews yet.