Royal Wood Coffee Stir Sticks – 5.5″ Length – Birch Wood – 1000/Box – 10000 / Carton – Natural
Additional information
| Brand | Royal Paper Products, Inc. |
|---|---|
| Product Type | Stir Stick |
| Product Color | Natural |
| Product Material | Birch Wood |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Royal |
| Features | Disposable |
| Length | 5.5" |
| Manufacturer | Royal Paper Products, Inc. |
| Product Name | Wood Coffee Stir Sticks |
| Manufacturer Part Number | R810CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Stir up your favorite beverage with these wood stirrers. Flat profile helps conserve your storage space. Wood construction is an excellent alternative to plastic. Stirrers are perfect for stirring your coffee, tea and more.</p> |
| Packaged Quantity | 10000 / Carton |
Royal Wood Coffee Stir Sticks – 5.5″ Length – Birch Wood – 1000 / Box – Natural
Additional information
| Brand | Royal Paper Products, Inc. |
|---|---|
| Product Type | Stir Stick |
| Product Color | Natural |
| Product Material | Birch Wood |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Royal |
| Length | 5.5" |
| Manufacturer | Royal Paper Products, Inc. |
| Product Name | Wood Coffee Stir Sticks |
| Manufacturer Part Number | R810 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Stir up your favorite beverage with these wood stirrers. Flat profile helps conserve your storage space. Wood construction is an excellent alternative to plastic. Stirrers are perfect for stirring your coffee, tea and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1000 / Box |
Royal Wood Coffee Stir Sticks – 5.5″ Length – Birch Wood – 1000 / Box – Natural
Additional information
| Brand | Royal Paper Products, Inc. |
|---|---|
| Product Type | Stir Stick |
| Product Color | Natural |
| Product Material | Birch Wood |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Royal |
| Length | 5.5" |
| Manufacturer | Royal Paper Products, Inc. |
| Product Name | Wood Coffee Stir Sticks |
| Manufacturer Part Number | R810 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Stir up your favorite beverage with these wood stirrers. Flat profile helps conserve your storage space. Wood construction is an excellent alternative to plastic. Stirrers are perfect for stirring your coffee, tea and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1000 / Box |















