Rotating Desk Organizer, 8 Compartments, Plastic, 6 x 5.75 x 4.5, Black/Silver
Login to View Prices
Office essentials are always at your fingertips with this rotating desk organizer. Keep supplies off your desk and within easy reach. Versatile compartments of various sizes offer plenty of space to organize pens, paper clips, paper and more. Desktop supply organizer rotates 360 degrees. Sturdy plastic and simple lines go with any decor.
Additional information
| Weight | 0.6680 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.69 × 5.69 × 4.69 in |
| Color(s) | Black/Silver |
| Ship Class Code | M |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Overall Width | 6" |
| Overall Depth | 5.75" |
| Number of Compartments | 8 |
| Desktop Supplies Organizer | Rotary |
| Global Product Type | Rotary Desktop Supplies Organizers |
| Overall Height | 4.5" |
| Material(s) | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 750333306200 |
| MPN | ORG620 |
| Brand | Kantek |











Reviews
There are no reviews yet.