Renuzit Fresh Picked Gel Air Freshener – Gel – 7 oz – Raspberry – 30 Day – 1 Each – Non-toxic, Odor Neutralizer, Long Lasting
Additional information
| Brand | Henkel Corporation |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener |
| Scent | Raspberry |
| Freshener/Sanitizer Type | Gel |
| Freshener/Sanitizer Weight | 7 oz |
| Country Of Origin | United States |
| Effective Duration | 30 Day |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Renuzit |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | Henkel Corporation |
| Product Name | Fresh Picked Gel Air Freshener |
| Product Line | Fresh Picked |
| Manufacturer Part Number | 3667 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Renuzit adjustable air freshener is easy to use and offers an affordable way to deliver the refreshing scent of sun-ripened, fresh raspberries. It neutralizes even the strongest odors. You can transform any room with this continuous, long-lasting air freshener. Simply adjust the cone height to release the right amount of fragrance to banish odors. It lasts 30 days.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Renuzit Fresh Picked Gel Air Freshener – Gel – 7 oz – Raspberry – 30 Day – 1 Each – Non-toxic, Odor Neutralizer, Long Lasting
Additional information
| Brand | Henkel Corporation |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener |
| Scent | Raspberry |
| Freshener/Sanitizer Type | Gel |
| Freshener/Sanitizer Weight | 7 oz |
| Country Of Origin | United States |
| Effective Duration | 30 Day |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Renuzit |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | Henkel Corporation |
| Product Name | Fresh Picked Gel Air Freshener |
| Product Line | Fresh Picked |
| Manufacturer Part Number | 3667 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Renuzit adjustable air freshener is easy to use and offers an affordable way to deliver the refreshing scent of sun-ripened, fresh raspberries. It neutralizes even the strongest odors. You can transform any room with this continuous, long-lasting air freshener. Simply adjust the cone height to release the right amount of fragrance to banish odors. It lasts 30 days.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Renuzit Fresh Picked Gel Air Freshener – Gel – 7 oz – Raspberry – 30 Day – 1 Each – Non-toxic, Odor Neutralizer, Long Lasting
Additional information
| Brand | Henkel Corporation |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener |
| Scent | Raspberry |
| Freshener/Sanitizer Type | Gel |
| Freshener/Sanitizer Weight | 7 oz |
| Country Of Origin | United States |
| Effective Duration | 30 Day |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Renuzit |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | Henkel Corporation |
| Product Name | Fresh Picked Gel Air Freshener |
| Product Line | Fresh Picked |
| Manufacturer Part Number | 3667 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Renuzit adjustable air freshener is easy to use and offers an affordable way to deliver the refreshing scent of sun-ripened, fresh raspberries. It neutralizes even the strongest odors. You can transform any room with this continuous, long-lasting air freshener. Simply adjust the cone height to release the right amount of fragrance to banish odors. It lasts 30 days.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Renuzit Fresh Picked Gel Air Freshener – Gel – 7 oz – Raspberry – 30 Day – 12 / Carton – Odor Neutralizer, Long Lasting
Additional information
| Brand | The Dial Corporation |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener |
| Scent | Raspberry |
| Freshener/Sanitizer Type | Gel |
| Freshener/Sanitizer Weight | 7 oz |
| Product Color | Dark Red |
| Country Of Origin | United States |
| Effective Duration | 30 Day |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Renuzit |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | The Dial Corporation |
| Product Name | Fresh Picked Gel Air Freshener |
| Product Line | Fresh Picked |
| Application/Usage | Room |
| Manufacturer Part Number | 03667CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Renuzit adjustable air freshener is easy to use and offers an affordable way to deliver the refreshing scent of sun-ripened, fresh raspberries. It neutralizes even the strongest odors. You can transform any room with this continuous, long-lasting air freshener. Simply adjust the cone height to release the right amount of fragrance to banish odors. It lasts 30 days.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Carton |












