Premium Metered Air Freshener Refill, Mango, 7.1 oz Aerosol Spray
Login to View Prices
Complex high quality fragrance with essential oils and dual odor counteracts ensuring 30 day long lasting experience. For use with TimeMist® Metered Aerosol Dispensers (sold separately).
Additional information
| Weight | 0.5980 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.50 × 2.70 × 2.70 in |
| Application | Odor Control |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Ship Class Code | B |
| Physical Form | Liquid |
| Product Packaging | Aerosol Spray |
| Scent | Mango |
| Volume Capacity | 7.1 oz |
| Global Product Type | Aerosol Air Freshener/Odor Eliminator Refills |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 043725296006 |
| MPN | 1042810 |
| Brand | TimeMist® |













Reviews
There are no reviews yet.