Office Snax Granulated Sugar Canister – Canister – 20 oz (567 g) – Granulated Sugar – 24/Carton
Additional information
| Brand | Office Snax |
|---|---|
| Product Type | Sugar |
| Sugar/Sweetener Quantity | 20 oz (567 g) |
| Country Of Origin | United States |
| Sugar/Sweetener Type | Granulated Sugar |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Office Snax |
| Packing | Canister |
| Manufacturer | Office Snax |
| Product Name | Granulated Sugar Canister |
| Manufacturer Part Number | 00019CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Canister contains extra-fine granulated sugar. Ideal for your breakroom or beverage area, it is easy to pour or sprinkle. Use in coffee, tea or other beverages.</p> |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Additional Information | Kosher |
Office Snax Granulated Sugar Canister – Canister – 20 oz (567 g) – Granulated Sugar – 24/Carton
Additional information
| Brand | Office Snax |
|---|---|
| Product Type | Sugar |
| Sugar/Sweetener Quantity | 20 oz (567 g) |
| Country Of Origin | United States |
| Sugar/Sweetener Type | Granulated Sugar |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Office Snax |
| Packing | Canister |
| Manufacturer | Office Snax |
| Product Name | Granulated Sugar Canister |
| Manufacturer Part Number | 00019CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Canister contains extra-fine granulated sugar. Ideal for your breakroom or beverage area, it is easy to pour or sprinkle. Use in coffee, tea or other beverages.</p> |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Additional Information | Kosher |
Office Snax Granulated Sugar Canister – Canister – 20 oz (567 g) – Granulated Sugar – 1Each
Additional information
| Brand | Office Snax |
|---|---|
| Product Type | Sugar |
| Sugar/Sweetener Quantity | 20 oz (567 g) |
| Country Of Origin | United States |
| Sugar/Sweetener Type | Granulated Sugar |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Office Snax |
| Packing | Canister |
| Manufacturer | Office Snax |
| Product Name | Granulated Sugar Canister |
| Manufacturer Part Number | 19 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Canister contains extra-fine granulated sugar. Ideal for your breakroom or beverage area, it is easy to pour or sprinkle. Use in coffee, tea or other beverages.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |













