M�tsenb�cker’s Lift Off Super Scraper – White
Additional information
| Brand | Motsenbocker's Liftoff |
|---|---|
| Product Type | Scraper |
| Additional Warranty Informati | <p>Return to Vendor</p> |
| Product Color | White |
| Product Material | Nylon |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.8" |
| Brand Name | M�tsenb�cker's Lift Off |
| Length | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Manufacturer | Motsenbocker's Liftoff |
| Product Name | Super Scraper |
| Manufacturer Part Number | 40401PCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Lift Off Super Scraper is a nylon tool that can remove a variety of objects: tape, glue, stickers, paint, grease and gum from lots of different surfaces. Design makes removal easier. Scraper is safe on all surfaces and has numerous applications. It works in conjunction with other Motsenbocker's Lift Off products.</p> |
| Packaged Quantity | 100 / Carton |
| Additional Information | <p><b>Recommended Use</b></p> <ul> <li>Tape Remover</li> <li>Glue Remover</li> <li>Paint Remover</li> </ul> |
M�tsenb�cker’s Lift Off Super Scraper – White
Additional information
| Brand | Motsenbocker's Liftoff |
|---|---|
| Product Type | Scraper |
| Additional Warranty Informati | <p>Return to Vendor</p> |
| Product Color | White |
| Product Material | Nylon |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.8" |
| Brand Name | M�tsenb�cker's Lift Off |
| Length | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Manufacturer | Motsenbocker's Liftoff |
| Product Name | Super Scraper |
| Manufacturer Part Number | 40401P |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Lift Off Super Scraper is a nylon tool that can remove a variety of objects: tape, glue, stickers, paint, grease and gum from lots of different surfaces. Design makes removal easier. Scraper is safe on all surfaces and has numerous applications. It works in conjunction with other Motsenbocker's Lift Off products.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Additional Information | <p><b>Recommended Use<br /></b></p> <ul> <li>Tape Remover</li> <li>Glue Remover</li> <li>Paint Remover</li> </ul> |
M�tsenb�cker’s Lift Off Super Scraper – White
Additional information
| Brand | Motsenbocker's Liftoff |
|---|---|
| Product Type | Scraper |
| Additional Warranty Informati | <p>Return to Vendor</p> |
| Product Color | White |
| Product Material | Nylon |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.8" |
| Brand Name | M�tsenb�cker's Lift Off |
| Length | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Manufacturer | Motsenbocker's Liftoff |
| Product Name | Super Scraper |
| Manufacturer Part Number | 40401PCT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Lift Off Super Scraper is a nylon tool that can remove a variety of objects: tape, glue, stickers, paint, grease and gum from lots of different surfaces. Design makes removal easier. Scraper is safe on all surfaces and has numerous applications. It works in conjunction with other Motsenbocker's Lift Off products.</p> |
| Packaged Quantity | 100 / Carton |
| Additional Information | <p><b>Recommended Use</b></p> <ul> <li>Tape Remover</li> <li>Glue Remover</li> <li>Paint Remover</li> </ul> |
M�tsenb�cker’s Lift Off Super Scraper – White
Additional information
| Brand | Motsenbocker's Liftoff |
|---|---|
| Product Type | Scraper |
| Additional Warranty Informati | <p>Return to Vendor</p> |
| Product Color | White |
| Product Material | Nylon |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.8" |
| Brand Name | M�tsenb�cker's Lift Off |
| Length | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Manufacturer | Motsenbocker's Liftoff |
| Product Name | Super Scraper |
| Manufacturer Part Number | 40401P |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Lift Off Super Scraper is a nylon tool that can remove a variety of objects: tape, glue, stickers, paint, grease and gum from lots of different surfaces. Design makes removal easier. Scraper is safe on all surfaces and has numerous applications. It works in conjunction with other Motsenbocker's Lift Off products.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Additional Information | <p><b>Recommended Use<br /></b></p> <ul> <li>Tape Remover</li> <li>Glue Remover</li> <li>Paint Remover</li> </ul> |










