Lil’ Drug Store Grab N’ Go Display Medicine Dispenser – 10.8″ Height x 16.5″ Width x 2.3″ Depth Length – Cardboard Case – 1 Each
Additional information
| Brand | Lil' Drug Store Products, Inc |
|---|---|
| Product Type | First Aid Kit |
| Case Material | Cardboard |
| Product Color | Yellow |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 10.8" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 2.3" |
| Case Style | Easel |
| Brand Name | Lil' Drug Store |
| Manufacturer | Lil' Drug Store Products, Inc |
| Product Name | Grab N' Go Display Medicine Dispenser |
| Application/Usage | Office |
| Manufacturer Part Number | 71622 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Medicine Dispenser keeps your team feeling their best for improved productivity and a happier team. Dispenser comes pre-loaded with Advil (30 doses), Aleve (30 doses), Tylenol Extra Strength Caplets (30 doses) and Alka-Seltzer (15 doses). Display sets up easily with a built-in easel tab. Refillable dispenser is made of corrugated cardboard. Refill with Lil' Drugstore Refills boxes of your choice.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Package Contents | <ul> <li>Store Medicine Dispenser</li> <li>Advil (30 doses)</li> <li>Aleve (30 doses)</li> <li>Tylenol Extra Strength Caplets (30 doses) </li> <li>Alka-Seltzer (15 doses)</li> </ul> |
















