Integra Premium 60mm Lead Refills

Login to View Prices
Integra Premium 60mm Lead Refills – 0.5 mm Point – Black – Break Resistant – 1 / Tube
Additional information
| Brand | Integra |
|---|---|
| Product Type | Pencil Refill |
| Lead Color | Black |
| Lead Diameter | 0.5 mm |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Integra |
| Features | Break Resistant |
| Compatibility | <ul><li>Automatic Pencils</li></ul> |
| Length | 2.4" |
| Manufacturer | Integra |
| Product Name | Premium 60mm Lead Refills |
| Manufacturer Part Number | 38014 |
| Marketing Information | <p>Premium 60mm lead refills are designed for use with all mechanical pencils. High-quality lead offers strength to resist breakage.</p> |
| Packaged Quantity | 1 / Tube |
Integra Premium 60mm Lead Refills

Login to View Prices
Integra Premium 60mm Lead Refills – 0.7 mm Point – Black – Break Resistant – 1 / Tube
Additional information
| Brand | Integra |
|---|---|
| Product Type | Pencil Refill |
| Lead Color | Black |
| Lead Diameter | 0.7 mm |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Integra |
| Features | Break Resistant |
| Compatibility | <ul><li>Automatic Pencils</li></ul> |
| Length | 2.4" |
| Manufacturer | Integra |
| Product Name | Premium 60mm Lead Refills |
| Manufacturer Part Number | 38015 |
| Marketing Information | <p>Premium 60mm lead refills are designed for use with all mechanical pencils. High-quality lead offers strength to resist breakage.</p> |
| Packaged Quantity | 1 / Tube |




