Indoor Window Sign Holder, 8.5 x 11 Insert, Black Frame, 5/Pack
Login to View Prices
Perfect for use in restaurants, cafes, bars and more. The magnetic sign holder can be used to display menus, promotions or messages in a creative way. Designed to be displayed horizontally or vertically. Holds one menu, picture or photo.
Additional information
| Weight | 1.3120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.80 × 9.75 × 0.70 in |
| Loading | Side |
| Global Product Type | Sign Frames & Holders |
| Orientation | Horizontal/Vertical |
| Height | 11" |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Shape | Rectangular |
| Face Color(s) | Clear |
| Ship Class Code | A |
| Width | 8.5" |
| Frame Color | Black |
| Placement | Windows |
| Material(s) | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 840312307080 |
| MPN | SPLS-8X11FMP |
| Brand | Global Printed Products |













Reviews
There are no reviews yet.