Global Industrial™ Not An Exit Sign 10”W x 7”H Aluminum
Login to View Prices
QUICKLY IDENTIFY THE LOCATIONS OF EXITS AND ENTRANCES IN THE EVENT OF AN EMERGENCY.
Additional information
| Weight | 0.1000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.04 × 7.00 × 10.00 in |
| Fob Origin | In Stock |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Country of Origin | US |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | N |
| Truck Parcel | PARCEL |
| UNSPSC | 55121704 |
| UPC | 707022405447 |
| MPN | 724222A |
| Brand | Global Industrial |






Reviews
There are no reviews yet.