Global Industrial 20″” Replacement Pad Driver for 20″” Floor Scrubber and 40″” Ride-On Scrubber
Login to View Prices
House of Doolittle Doolittle 24-month Large Planner – Monthly – 24 Month – January 2024 – December 2024 – 1 Month Double Page Layout – 8 1/2″ x 11″ Sheet Size – 2.13″ x 1.88″ Block – Wire Bound – Simulated Leather – Black – Notes Area, Reference Calendar – 1 Each
Additional information
| Weight | 7.9000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.80 × 20.80 × 2.80 in |
| Attribute3Name | 24 Month |
| Attribute20Name | No |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Attribute16Name | Wire Bound |
| Start Month | Attribute9Value |
| Double Page Layout | Attribute8Value |
| Start Year | Attribute10Value |
| Block Width | Attribute7Value |
| Attribute23Name | House of Doolittle |
| Brand Name | House of Doolittle |
| Recycled Content | Attribute18Value |
| Attribute11Name | December |
| Attribute17Name | Yes |
| Attribute29Name | 1 Each |
| Post-consumer-waste% | 100% |
| Attribute12Name | 2024 |
| Sheet Height | 11" |
| Attribute22Name | Reference Calendar |
| Attribute13Name | Black |
| Attribute1Name | Planner |
| Attribute25Name | No |
| Attribute2Name | 8 1/2" |
| Attribute15Name | United States |
| Attribute14Name | Simulated Leather |
| Attribute24Name | Doolittle 24-month Large Planner |
| Attribute26Name | 262002 |
| Attribute28Name | <p>Wirebound monthly planner features a two-piece, embossed, simulated leather cover for a professional look. Planning pages range 24 months from January of one year to December to the next year. Two-page-per-month spreads include large ruled daily blocks (2-1/8" x 1-7/8") for detailed notes; holidays; count of days/days remaining; Sunday-through-Saturday scheduling; a ruled notes area along the side; and past and future months reference near the top right corner. Nonrefillable planner is printed with soy ink on paper made with a high percentage of recycled material.</p> |
| Block Height | 2.13" |
| Attribute27Name | |
| UPC | 707022340533 |
| MPN | 262002 |
| Brand | House of Doolittle |










Reviews
There are no reviews yet.