Glade Automatic Spray Refill Value Pack – Spray – 3 / Carton – Long Lasting
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener Refill |
| Freshener/Sanitizer Type | Spray |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Glade |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Automatic Spray Refill Value Pack |
| Application/Usage | Lobby |
| Manufacturer Part Number | 310911CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Add a burst of boldness and make your space your own with this automatic spray refill. Hawaiian Breeze scent delivers the fresh scent of tropical fruits, pineapple and plumeria to enhance rooms with the cooling winds of paradise. Long-lasting design freshens rooms for up to 60 days when set at the 36-minute setting for cost-efficient performance. Refill is perfect for use in busy bathrooms, kitchens, lobbies and more. Automatic spray refill is designed for use with Glad automatic sprayers (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Carton |
| Additional Information | Quantity Per Container: 2/Pack |
Glade Automatic Spray Refill Value Pack – Spray – 12.40 oz – Hawaiian Breeze – 2 / Pack – Long Lasting
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener Refill |
| Scent | Hawaiian Breeze |
| Freshener/Sanitizer Type | Spray |
| Freshener/Sanitizer Weight | 12.40 oz |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Glade |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Automatic Spray Refill Value Pack |
| Application/Usage | Lobby |
| Manufacturer Part Number | 310911 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Add a burst of boldness and make your space your own with this automatic spray refill. Hawaiian Breeze scent delivers the fresh scent of tropical fruits, pineapple and plumeria to enhance rooms with the cooling winds of paradise. Long-lasting design freshens rooms for up to 60 days when set at the 36-minute setting for cost-efficient performance. Refill is perfect for use in busy bathrooms, kitchens, lobbies and more. Automatic spray refill is designed for use with Glad automatic sprayers (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 2 / Pack |
Glade Automatic Spray Refill Value Pack – 12.40 oz – Clean Linen – 60 Day – 3 / Carton – Long Lasting, Phthalate-free, Paraben-free, Formaldehyde-free
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener Refill |
| Scent | Clean Linen |
| Freshener/Sanitizer Weight | 12.40 oz |
| Effective Duration | 60 Day |
| Brand Name | Glade |
| Features | Formaldehyde-free |
| Compatibility | Glade Automatic Sprayers |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Automatic Spray Refill Value Pack |
| Product Line | Clean Linen |
| Application/Usage | Multipurpose |
| Manufacturer Part Number | 329388CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Add a burst of boldness and make your space your own with this automatic spray refill. Long-lasting design freshens rooms for up to 60 days when set at the 36-minute setting for cost-efficient performance. Refill is perfect for use in busy bathrooms, kitchens, lobbies and more. Automatic spray refill is designed for use with Glad automatic sprayers (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Carton |
| Additional Information | <p>Quantity Per Container: 2/Pack</p> |
Glade Automatic Spray Refill Value Pack – 12.40 oz – Clean Linen – 60 Day – 2 / Pack – Long Lasting, Phthalate-free, Paraben-free, Formaldehyde-free
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener Refill |
| Scent | Clean Linen |
| Freshener/Sanitizer Weight | 12.40 oz |
| Country Of Origin | Mexico |
| Effective Duration | 60 Day |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Glade |
| Features | Formaldehyde-free |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Automatic Spray Refill Value Pack |
| Product Line | Clean Linen |
| Application/Usage | Multipurpose |
| Manufacturer Part Number | 329388 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Add a burst of boldness and make your space your own with this automatic spray refill. Long-lasting design freshens rooms for up to 60 days when set at the 36-minute setting for cost-efficient performance. Refill is perfect for use in busy bathrooms, kitchens, lobbies and more. Automatic spray refill is designed for use with Glad automatic sprayers (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 2 / Pack |
Glade Automatic Spray Refill Value Pack – Spray – 3 / Carton – Long Lasting
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener Refill |
| Freshener/Sanitizer Type | Spray |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Glade |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Automatic Spray Refill Value Pack |
| Application/Usage | Lobby |
| Manufacturer Part Number | 310911CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Add a burst of boldness and make your space your own with this automatic spray refill. Hawaiian Breeze scent delivers the fresh scent of tropical fruits, pineapple and plumeria to enhance rooms with the cooling winds of paradise. Long-lasting design freshens rooms for up to 60 days when set at the 36-minute setting for cost-efficient performance. Refill is perfect for use in busy bathrooms, kitchens, lobbies and more. Automatic spray refill is designed for use with Glad automatic sprayers (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Carton |
| Additional Information | Quantity Per Container: 2/Pack |
Glade Automatic Spray Refill Value Pack – Spray – 12.40 oz – Hawaiian Breeze – 2 / Pack – Long Lasting
Additional information
| Brand | S. C. Johnson & Son, Inc |
|---|---|
| Product Type | Air Freshener Refill |
| Scent | Hawaiian Breeze |
| Freshener/Sanitizer Type | Spray |
| Freshener/Sanitizer Weight | 12.40 oz |
| Product Color | Clear |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Glade |
| Features | Long Lasting |
| Manufacturer | S. C. Johnson & Son, Inc |
| Product Name | Automatic Spray Refill Value Pack |
| Application/Usage | Lobby |
| Manufacturer Part Number | 310911 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Add a burst of boldness and make your space your own with this automatic spray refill. Hawaiian Breeze scent delivers the fresh scent of tropical fruits, pineapple and plumeria to enhance rooms with the cooling winds of paradise. Long-lasting design freshens rooms for up to 60 days when set at the 36-minute setting for cost-efficient performance. Refill is perfect for use in busy bathrooms, kitchens, lobbies and more. Automatic spray refill is designed for use with Glad automatic sprayers (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 2 / Pack |




















