Genuine Joe Stainless Steel Scrubber – 3″ Overall Diameter – 12 / Box
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Scrubber |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Stainless Steel |
| Diameter | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Country Of Origin | Mexico |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 1.8" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Stainless Steel Scrubber |
| Application/Usage | Multi Surface |
| Manufacturer Part Number | 59 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Stainless Steel Scrubbers easily scrub away tough buildup on stainless steel appliances and tools. High-quality, tightly coiled, stainless steel is round for easy handling and is gentle on hands. Scrubbers can scrub away dirt on dishes without detergent.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Box |
| Recommended Use | Dirt Remover |
Genuine Joe Stainless Steel Scrubber – Ready-To-Use Scrubber – 12 / Box – 6 / Carton – Silver
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Steel Scrubber |
| Container Type | Box |
| Quantity Per Container | 12 |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Product Color | Silver |
| Country Of Origin | Mexico |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Scrubber |
| Width | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | No-mess |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Stainless Steel Scrubber |
| Application/Usage | Tool |
| Manufacturer Part Number | 00059CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Stainless Steel Scrubbers easily scrub away tough buildup on stainless steel appliances and tools. High-quality, tightly coiled, stainless steel is round for easy handling and is gentle on hands. Scrubbers can scrub away dirt on dishes without detergent.</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Recommended Use | Dirt Remover |
| Thickness | 1.8" |
Genuine Joe Stainless Steel Scrubber – Ready-To-Use Scrubber – 12 / Box – 6 / Carton – Silver
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Steel Scrubber |
| Container Type | Box |
| Quantity Per Container | 12 |
| Cleaner Form | Ready-To-Use |
| Product Color | Silver |
| Country Of Origin | Mexico |
| Assembly Required | No |
| Cleaner Type | Scrubber |
| Width | 2001-03-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | No-mess |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Stainless Steel Scrubber |
| Application/Usage | Tool |
| Manufacturer Part Number | 00059CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Stainless Steel Scrubbers easily scrub away tough buildup on stainless steel appliances and tools. High-quality, tightly coiled, stainless steel is round for easy handling and is gentle on hands. Scrubbers can scrub away dirt on dishes without detergent.</p> |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Recommended Use | Dirt Remover |
| Thickness | 1.8" |









