Genuine Joe Single-use Microfiber Pad – 150/Carton – 4.10″ Width – Durable, Scratch-free – MicroFiber – White
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Cleaning Pad |
| Pad Length | 19.25" |
| Pad Width | 4.10" |
| Pad Height | 18.25" |
| Product Color | White |
| Product Material | MicroFiber |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Scratch-free |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Single-use Microfiber Pad |
| Manufacturer Part Number | 3128 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Microfiber pad features a high-quality design to prevent scratching surfaces and leaving lint behind. Durable construction will not trap quaternary ammonia chloride-based disinfectants. Single-use pad ensures sanitary cleanings and easy cleanup after use.</p> |
| Packaged Quantity | 150 / Carton |
Genuine Joe Single-use Microfiber Pad – 150/Carton – 4.10″ Width – Durable, Scratch-free – MicroFiber – White
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Cleaning Pad |
| Pad Length | 19.25" |
| Pad Width | 4.10" |
| Pad Height | 18.25" |
| Product Color | White |
| Product Material | MicroFiber |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Scratch-free |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Single-use Microfiber Pad |
| Manufacturer Part Number | 3128 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Microfiber pad features a high-quality design to prevent scratching surfaces and leaving lint behind. Durable construction will not trap quaternary ammonia chloride-based disinfectants. Single-use pad ensures sanitary cleanings and easy cleanup after use.</p> |
| Packaged Quantity | 150 / Carton |









