Genuine Joe Paper Straw

Login to View Prices
Genuine Joe Paper Straw – 0.3″ Length x 0.3″ Width x 7.3″ Height – Paper – 500 / Box – White
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Straw |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 7.3" |
| Width | 0.3" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Disposable |
| Length | 0.3" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Paper Straw |
| Manufacturer Part Number | 58946 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Straws feature an eco-friendly design that's made of paper to provide a better alternative to plastic straws. Disposable material allows quick, easy cleanup after each use. Paper straws are designed for cups up to 32 oz. (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 500 / Box |
Genuine Joe Paper Straw

Login to View Prices
Genuine Joe Paper Straw – 7.3″ Height x 0.3″ Diameter – Paper – 500 / Box – White
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Straw |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Diameter | 0.3" |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 7.3" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Individually Wrapped |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Paper Straw |
| Manufacturer Part Number | 58945 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Straws feature an eco-friendly design that's made of paper to provide a better alternative to plastic straws. Individual wrapping promotes safe handling practices to help prevent contamination. Disposable material allows quick, easy cleanup after each use. Paper straws are designed for cups up to 32 oz. (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 500 / Box |









