Genuine Joe Microfiber Mop Charging Bucket – 24 quart – Graduated, Sealable Lid – 10.3″ x 12.6″ – Plastic – Gray – 1 Each
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Bucket |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Bucket Capacity | 24 quart |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 10.3" |
| Width | 12.6" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Sealable Lid |
| Length | 20.5" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Microfiber Mop Charging Bucket |
| Manufacturer Part Number | 3126 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Microfiber charging bucket with a 6-gallon capacity features a sealable lid to keep liquids securely contained. Graduation marks make measurements easy without requiring extra tools. Versatile design fits on maid's carts and most microfiber cleaning trollies. Bucket is designed for all 18" microfiber flat mops (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Genuine Joe Microfiber Mop Charging Bucket – 24 quart – Graduated, Sealable Lid – 10.3″ x 12.6″ – Plastic – Gray – 1 Each
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Bucket |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Bucket Capacity | 24 quart |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 10.3" |
| Width | 12.6" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Sealable Lid |
| Length | 20.5" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Microfiber Mop Charging Bucket |
| Manufacturer Part Number | 3126 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Microfiber charging bucket with a 6-gallon capacity features a sealable lid to keep liquids securely contained. Graduation marks make measurements easy without requiring extra tools. Versatile design fits on maid's carts and most microfiber cleaning trollies. Bucket is designed for all 18" microfiber flat mops (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |







