Shell Education 180 Days of Social-Emotional Learning for Second Grade Printed Book by Kris Hinrichsen – 208 Pages – Book – Grade 2 – English
Additional information
| Weight | 40.7400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.54 × 14.17 × 11.81 in |
| Attribute2Name | 2 |
| Brand Name | Attribute10Value |
| Attribute15Name | Kris Hinrichsen |
| Attribute16Name | 126958 |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Attribute3Name | 208 |
| Attribute13Name | 180 Days of Social-Emotional Learning for Second Grade |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Attribute11Name | English |
| Attribute20Name | 1.23 lb |
| Height | 11" |
| Category | Attribute9Value |
| Attribute12Name | Shell Education |
| Attribute17Name | |
| Attribute14Name | Book |
| Attribute1Name | Printed Book |
| Country of Origin | United States |
| Marketing Information | Attribute18Value |
| Width | Attribute7Value |
| Depth | Attribute8Value |
| UPC | #N/A |
| MPN | 11577CT |
| Brand | Shell Education |















Reviews
There are no reviews yet.