Genuine Joe Folded Paper Towel Dispenser – C Fold, Multifold Dispenser – 6.8″ Height x 11.5″ Width x 4.1″ Depth – Acrylic – Black – Wall Mountable – 9 / Carton
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Paper Towel Dispenser |
| Product Color | Black |
| Product Material | Acrylic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Dispenser Type | Multifold |
| Height | 6.8" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4.1" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Wall Mountable |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Folded Paper Towel Dispenser |
| Manufacturer Part Number | 11524CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper towel dispenser accommodates virtually all C-fold and multifold paper towel brands. Design protects towels from moisture and contamination. Great on countertops for easy dispensing. Dispenser can be wall-mounted (screws and hardware not included). Dispenser is made of acrylic.</p> |
| Packaged Quantity | 9 / Carton |
Genuine Joe Folded Paper Towel Dispenser – C Fold, Multifold Dispenser – 6.8″ Height x 11.5″ Width x 4.1″ Depth – Acrylic – Black – Wall Mountable – 1 Each
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Paper Towel Dispenser |
| Product Color | Black |
| Product Material | Acrylic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Dispenser Type | Multifold |
| Height | 6.8" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4.1" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Wall Mountable |
| Form Factor | Wall Mountable |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Folded Paper Towel Dispenser |
| Manufacturer Part Number | 11524 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper towel dispenser accommodates virtually all C-fold and multifold paper towel brands. Design protects towels from moisture and contamination. Great on countertops for easy dispensing. Dispenser can be wall-mounted (screws and hardware not included). Dispenser is made of acrylic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Genuine Joe Folded Paper Towel Dispenser – C Fold, Multifold Dispenser – 6.8″ Height x 11.5″ Width x 4.1″ Depth – Acrylic – Black – Wall Mountable – 1 Each
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Paper Towel Dispenser |
| Product Color | Black |
| Product Material | Acrylic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Dispenser Type | Multifold |
| Height | 6.8" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4.1" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Wall Mountable |
| Form Factor | Wall Mountable |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Folded Paper Towel Dispenser |
| Manufacturer Part Number | 11524 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper towel dispenser accommodates virtually all C-fold and multifold paper towel brands. Design protects towels from moisture and contamination. Great on countertops for easy dispensing. Dispenser can be wall-mounted (screws and hardware not included). Dispenser is made of acrylic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Genuine Joe Folded Paper Towel Dispenser – C Fold, Multifold Dispenser – 6.8″ Height x 11.5″ Width x 4.1″ Depth – Acrylic – Black – Wall Mountable – 1 Each
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Paper Towel Dispenser |
| Product Color | Black |
| Product Material | Acrylic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Dispenser Type | Multifold |
| Height | 6.8" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4.1" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Wall Mountable |
| Form Factor | Wall Mountable |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Folded Paper Towel Dispenser |
| Manufacturer Part Number | 11524 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper towel dispenser accommodates virtually all C-fold and multifold paper towel brands. Design protects towels from moisture and contamination. Great on countertops for easy dispensing. Dispenser can be wall-mounted (screws and hardware not included). Dispenser is made of acrylic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Genuine Joe Folded Paper Towel Dispenser – C Fold, Multifold Dispenser – 6.8″ Height x 11.5″ Width x 4.1″ Depth – Acrylic – Black – Wall Mountable – 1 Each
Additional information
| Brand | Genuine Joe |
|---|---|
| Product Type | Paper Towel Dispenser |
| Product Color | Black |
| Product Material | Acrylic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Dispenser Type | Multifold |
| Height | 6.8" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4.1" |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Wall Mountable |
| Form Factor | Wall Mountable |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | Folded Paper Towel Dispenser |
| Manufacturer Part Number | 11524 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Paper towel dispenser accommodates virtually all C-fold and multifold paper towel brands. Design protects towels from moisture and contamination. Great on countertops for easy dispensing. Dispenser can be wall-mounted (screws and hardware not included). Dispenser is made of acrylic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |













